*1998 Początki działalności – od branży usługowej w dziedzinie motoryzacji, poprzez naprawy maszyn i ciągników rolniczych – do powstania firmy HYDROMETAL

*2008 Powstanie firmy HYDROMETAL.

Działalność produkcyjna- produkcja od podstaw Ładowaczy Czołowych montowanych na ciągnikach rolniczych i osprzętu ładowaczy. Ładowacze czołowe serii AT (nazwa od pierwszych liter imion współwłaścicieli firmy –Adam Gordziejczyk i Tomasz Kowalewski) z każdym rokiem poszerzają grono zadowolonych Klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na bieżąco są opracowywane i wdrażane do produkcji konstrukcje wsporcze ładowaczy do nowych modeli ciągników wiodących producentów

Badania i rozwój są możliwe dzięki połączeniu technik programowania komputerowego z doświadczeniem praktycznym naszego zespołu dla zapewnienia pełnego zadowolenia Klientów z użytkowania naszych produktów. Wsłuchujemy się wnikliwie w opinie użytkowników, obserwujemy działania konkurencji, wykorzystujemy nowe technologie pomiarów, cięcia stali, obróbki mechanicznej, spawania i lakierowania.

Każdy nowy wyrób testowany jest w fabryce i surowo oceniany przez użytkowników. Wypadkową tych działań są produkty, które swobodnie konkurują z czołówką światową.  Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i właściwie dobrane materiały pozwalają na osiągnięcie wysokich parametrów podnoszenia i udźwigu przy małej masie własnej ładowacza – ma to również bezpośredni związek z trwałością ciągnika, na którym zamontowano ładowacz.

HYDROMETAL dzisiaj jest prężnie rozwijającą się firmą zlokalizowaną w Ostrowi Mazowieckiej – w połowie drogi Warszawa – Białystok.

Potencjał firmy ukierunkowany jest głównie na produkcję Ładowaczy Czołowych serii AT do ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych oraz osprzętu do ładowaczy, ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych. Trwają prace nad poszerzeniem asortymentu o Podnośniki Przednie TUZ.

Grono zadowolonych Klientów poszerza się, nasze produkty wypracowały sobie stabilną pozycję na rynku w Polsce i Europie – w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, na Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Słowacji, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

Artykuł pochodzi z czasopisma PROFI 6/2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artykuł pochodzi z czasopisma AGROmechanika 10/2014

Artykuł pochodzi z czasopisma AKTUALNOŚCI TECHNIKI ROLNICZEJ 02/2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fragment artykułu :quot:Tur w obejściu:quot: pochodzi z czasopisma AKTUALNOŚCI TECHNIKI ROLNICZEJ

Zdjęcie zamieszczone w czasopismie AKTUALNOŚCI TECHNIKI ROLNICZEJ.

Zdjęcia pochodzą z artykułu „Jaki ładowacz do C-385?”, zamieszczonego w Rolniczym PrzeglądzieTechnicznym. RPT Styczeń 2011 nr 1 (143)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artykuł pochodzi z RPT 09/2010

Zdjęcie i fragmenty artykułu :quot:Jaki ładowacz do C-360?:quot: pochodzą z RPT 05/2010 autor: Tomasz Bujak

Złoty Medal MTP za produkt ładowacze czołowe serii AT

 
Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego za produkt Ładowacze serii AT-5 Plus

2targi

HIT TARGOWY 2012 na Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem.

3targi

7targi

8targi

13targi